УСЛУГИ

Третман за освежување

Класичен третман

Третман Изида

Третман со овошни киселини

Антистрес маска

Третман за хидратација со алги

Фито пилинг

Апотерм третман

Лифтинг талго

Билошки третман талго

Biologic ришрше

Жилиет арманд

Хемиски пилинг

Третман за белење Далтон

Дермо абразија

Лифтинг со апарати (Guinot)

Виталифт третман

Јан Сен лифтинг

Спирулина алги маска

Лифтинг со ласер

Парцијална масажа

Третман за детоксикација

Масажа со етерични улја

Минерализација со алги

Биостимулации

Дренажа

Термотерапија

Фриџи

Парафанго

Ултра звук терапија

Третман со бандажи

Вакум третман за целулит

Третман со алги и сол

Гипсени бермуди

Парафинска терапија

Декорација

Маникир

Маникир со маска

Маникир со парафин

Педикир

Педикир за мажи

Педикир со маска

Педикир со парафин

Украсување на нокти

Отстранување на нокти

Надоградба на нокти на раце

Надоградба на нокти на нозе

Трајна шминка tattoo

Отстранување на трепки

Фарбање на трепки и веѓи

Привремени тетоважи

Надоградба на трепки

Професионална шминка

Свилени трепки

Депилација на пола нозе

Депилација на цели нозе

Депилација на раце

Депилација на пазуви

Депилација на препони

Депилација на мустаќи

Депилација на веѓи

Трајна депилација - Епилација

Депилација на пола нозе

Депилација на цели нозе

Депилација на цело лице

Депилација на тело за мажи

Сончање

Сончање со крема

Тен со компресор

Тен со крем

Отстранување бори, лузни и акни

Отстранување на капилари

Подмладување

Нежно обновување на кожата

Трајна епилација

Дететоважа

Депигментација

Ревитализација

Третман со матични клетки

Ексклузивен маникир и педикир со шампањ

Вино терапија на лице

Масажа со вулкански камења

Чу јанг масажа со растегнување

Вино терапија на тело

Третман за очи

KGS лифтинг

Чоколадна масажа

Ериксон лабораторија

Третман со плацента

Сауна

Парна бања

IRF лице

IRF 24 третмани

Јапонски тетоважи

Третман со тартуфи

KYPHOSIS

SPONDILOSYS

SCOLIOSIS

LORDOSIS

DISCOPATHIA LYMBALIS

DISCUS HAERNIA

LUMBO ISCHILGIA

PLEXUS BRACHIALIS

PAREZIS NERVUS FACIALIS